EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve taşımacılık işlemi basit gibi görülse de uzmanlerce yapılmadığı zaman işkenceye dönüşebilmektedir. Günümüzde evinizi herşey dahil taşıyan firmaların olması çok büyük bir avantaj. Evinizi uzman firmalar aracılığıyla zamanında, hızlı, güvenli ve rahat taşıtabilirsiniz.

Firmamız evden eve taşıma konusunda siz kıymetli müşterilerimize tecrübeli personel kadrosu, eşya taşımaya uygun nakliye araçları ve hijyenik ambalajlama malzemeleriyle uzman bir hizmet sunmaktadır. Kullanılan malzemeler oldukça hijyeniktir. Belli periyotlarda değişimi sağlanan malzemelerimiz maksimum 15-20 taşıma sonrasında değiştirilmektedir. Taşıma esnasında bütün eşyalarınız paketli olarak taşınmaktadır, hiçbir eşyanız paketsiz olarak araca yüklenmemektedir. Sizlere söz vermiş olduğumuz gibi bir çalışma gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Evinizde bulunan bütün eşyalarınız profesyonel montör elemanlarımız tarafından de-monte edilir ve yeni evde tekrar aynı şekilde montaj işlemleri gerçekleştirilir. Beyaz eşyalarınızın tesisatlarının eksiksiz olması durumunda bağlantıları gerçekleştirilir. Kıyafetleriniz özel askılı giysi dolaplarıyla taşınmaktadır.

İlk olarak taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren taşımacılık firmanız ile iletişim kurunuz. Firmadan ekspertiz talep edebilir ya da evinizin detaylarını çeşitli iletişim kanalları üzerinden firma ile paylaşabilirsiniz. Yapılan ekspertiz ya da paylaşılan bilgiler doğrultusunda firma ile anlaşmanız durumunda sözleşmenizi yapın.

Taşınma süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, ambalajlama ve kurulum işlemleri ayrıntılı olarak yapılır. Taşınma işlemlerinde daima kurumsal nakliyat şirketleri tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır. Eşyalarınızın nasıl paketlendiğini görmek için eşya ambalajlama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sigorta işlemleri ile alakalı olarak nakliye firmaları tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınma öncesinde yapılır ve müşteriye verilir. Nakliye tarafından iletilmediği taktirde siz talep ediniz.