OFİS İŞ YERİ TAŞIMA

Firmamız uzun yıllardır sektörde nakliye hizmeti vermektedir. İşyeri ofis taşımacılığı, Evden eve nakliyat ve iş sırasında en çok önem vermiş olduğumuz asansörlü ofis taşıma gibi operasyonlarda 1. Sınıf hizmet sunmaktadır. Konusunda uzman ve sektörde iyi yeri olan bir firmayız ve teknolojinin de imkanlarını kullanarak, müşteri memnuniyeti kazanmak için özenle çalışmaktayız. müşteri memnuniyeti önem vermiş olduğumuz bir konu olduğu için operasyonlarımızı Avrupa standartlarında gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Asansörlü Ofis Taşıma

Eşya ve Ambalaj paketleme taşıma yapan deneyimli elemanlarımız tarafından oldukça hassasiyet gösterilen bir konudur. Müşterimizin çok değer verdiği bir eşyanın zarar görmesi, işin maddi kısmından çok manevi üzüntü yaratacağından telafisi mümkün olmayacaktır. Eşya Ambalaj ve Paketleme doğru yapılarak, sorunsuz bir taşıma sağlayabileceğimizin bilincinde olarak hizmet sağlama çabasındayız. Asansörlü ofis taşıma hizmeti ile eşyalarınızı kolayca çok katlı yapılarda güvenle taşımaktayız. Paketleme konusunda özel olarak eğitim verilmiş personellerimiz hizmet vermektedir. Eşyanın özelliklerine göre, hangi ambalajı daha uygun olduğunu, önceki taşıma ve eğitim deneyimleri sayesinde bilen, doğru karar veren ve paketlemesini yapan personellerimiz sayesinde, hem firmamız yaptığı işin gururu ile işini teslim edecektir. Müşterimiz de işinin sorunsuzca tamamlandığını görerek memnuniyet yaşayacaktır.

Sigortalı Ofis Taşıma Hizmeti 

Bazı durumlarda ise eşyanın maddi yükümlülüğünü firmamızın ve müşterimizin, yükümlülüğünü taşıyamayacağı bir boyutta olabilir. Asansörlü ofis taşıma, ticari bir ürün taşınacağı zaman, kırılacak ürün olduğunu düşünürsek, örneğin bir cam fabrikasının nakliyesinin yapıldığı düşünülür ise, cam kırılma riskinin oransal boyutu oldukça yüksek olacaktır, bu gibi durumlarda firmamız sigortalı taşımacılık önerisi yapacaktır, yükümlülüğü yüksek olan bunun gibi taşımacılık sistemi sigortalı taşımacılık yapılmadan kabul edilemez. Bir başka konu ise, asansörlü Ofis Taşıma, vakit kazanımı, pratik taşıma amaçlı kullanılacak olan bir yöntemdir.

Günümüz koşulları teknolojik alt yapıya uygun iş yapma konusunda hemfikirdir, nakliye sektörü de bu sisteme ayak uydurma çabasındadır. Bu sebepten asansörlü taşımanın önemini belirtmek isteriz, firmalarca ilk kullanım sonrası müşterilerimizin tercihi haline gelen Asansörlü taşıma sistemi, aynı zamanda da sektörde rekabet unsuru olmuş olup, firmamızdan bu konuda siz de profesyonel destek alabilirsiniz.